10 лютого 2017 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної у місті Києві
державної  адміністрації
___________________ Д. Т. Карабаєв
«____»  _________________ 2017 року

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’є»  у школярів ЗНЗ № 99 Дніпровського району міста Києва 08.02.2017р.

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’єНа виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої Управлінням охорони здоров’я Дніпровської у місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя»,  затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є, в ЗНЗ № 99 Дніпровського району міста Києва (вул. Червоноткацька, 12) 08.02.2017 року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  із допомогою проби Руф’є».

У заході взяли участь 46 школярів із батьками.

У присутності батьків, діти були оглянуті лікарями: кардіологом із проведенням електрокардіографічних досліджень, ортопедом – травматологом, педіатром та лікарем зі спортивної медицини із проведенням визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є.)

Лікарем ортопедом – травматологом відхилення та захворювання з боку опорно – рухового апарату виявлені у  53,7% школярів.

З цими дітьми та їх батьками інструктором ЛФК Центру здоров’я проведені практичні заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості.

Їм рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою у групах, організованих в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (із допомогою проби Руф’є) виявлені у 73,9% школярів; низький – у 8,3% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, яку школярі змогли отримати під час проведення заходу, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження  у дільничого лікаря за місцем проживання.

50% школярам проведено електрокардіографічне дослідження та огляд кардіолога. 4,3% школярам рекомендовано дообстеження  в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва», де з метою ефективної діагностики  патології  серцево – судинної системи, Управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами із функціональної діагностики Національного інституту серцево – судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України, огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря із корекцією групи по фізкультурі.

Із допомогою анкетування з’ясовано: 100% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я школярів із допомогою проби Руф’є» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
 Т.І.Карпенко

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя