Архів 2012

Новини

Як вберегтися від захворювання на грип та ГРВІ

Кожної осені з початком холодних і дощових днів починається ріст грипоподібних захворювань, які раніше зазвичай називали застудою, а тепер – гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ). На фоні їх поступового росту, інколи і раніше, виникають стрімкі епідемічні спалахи грипу.

Детальніше>>

 

Інформаційний лист дл пацієнта з ішемічною хворобою серця щодо попередження
прогресування захворювання і розвитку ускладнень

Ішемічна хвороба серця (ІХС) – захворювання, зумовлене невідповідністю кровопостачання серця  коронарними судинами потребам  міокарда. ІХС  включає п’ять клінічних форм: раптова коронарна смерть, стенокардія, гострий інфаркт міокарда, кардіосклероз, безбольова форма..

Детальніше>> 

02 листопада 2012 року

До відома громадян, хворих на гіпертонічну хворобу

З 2 листопада 2012 року при зверненні за рецептом у визначені аптеки та аптечні пункти

КП "Фармація"
ПАЦІЄНТ СПЛАЧУВАТИМЕ
вартість лікарських засобів для лікування гіпертонічної хвороби
ЛИШЕ ЧАСТКОВО!

З 02.11.2012 в місті Києві розпочато впровадження Другого етапу проекту з регулювання цін на ліки для хворих на гіпертонічну хворобу (Постанова Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року №340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою").

Детальніше>> 

01 листопада 2012 року

У Міжнародному Виставочному Центрі у м. Києві проходить 21-а Міжнародна медична виставка, співорганізатором якої виступає Міністерство охорони здоров'я України

21-а Міжнародна медична виставкаГоловне місце в експозиції 2012 займають обладнання і медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Цього року більше ніж 350 учасників приготували для виставки діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади, новітні фармпрепарати та технології для лікувальних закладів, обладнання для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, лікарських кабінетів, санаторіїв, водолікарень та інших секторів сучасної медицини.

Детальніше>> 

22 вересня 2012 року

Прес – реліз

про проведення Всеукраїнського тижня контролю артеріального тиску
та Дня вимірювання артеріального тиску на Хрещатику – 22 вересня

Гіпертонічна хвороба діагностована у майже 15 млн. населення України. Розповсюдженість артеріальної гіпертензії, а це 45% серед всіх серцево-судинних захворювань, за останні роки збільшується і, як показує досвід багатьох інформаційно-оздоровчих акцій для населення, хворобу лікують тільки половина пацієнтів, яким встановлено діагноз. Серцево-судинні захворювання обумовлюють дві третини випадків смерті та третину випадків інвалідності населення Києва.

Детальніше>> 

10 вересня 2012 року

Прес – реліз

про тренінг управління охорони здоров’я та управління освіти
Дніпровської  районної в місті Києві державної адміністрації
для вчителів фізкультури загальноосвітніх навчальних закладів району з покращення якості медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням школярів.

Ключовим завданням для запобігання дитячим смертям на уроках фізкультури та підвищення фізичного здоров’я школярів є збільшення функціональних можливостей серцево-судинної системи дітей.

Для його вирішення 2009 році було прийнято спільний наказ МОЗ та МОН України. В 2011 році МОЗ України було затверджено «Методику оцінки рівня здоров’я та формування здорового способу життя» (згідно із Інформаційним листом Укрмедпатентінформу № 22-2011).

Детальніше>> 

Інформаційний лист для пацієнта з артеріальною гіпертензією

Підвищення артеріального тиску - артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба) - виявляється у 25 % дорослого населення і належить до захворювань, які скорочують тривалість життя та призводять до інвалідності. Важливо знати, що на початкових стадіях артеріальна гіпертензія може ніяк не проявлятись і не впливати на самопочуття. Але підвищений артеріальний тиск запускає каскад патологічних змін в серці, судинах, нирках, сітківці ока, головному мозку, що призводить до виникнення головного болю, погіршення зору, пам'яті, cну, зниження розумової діяльності, розвитку інфаркту та інсульту.

Детальніше>>

Міністерство охорони здоров’я України впроваджує державне регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

З 1 червня 2012 року в Україні стартував пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб згіпертонічною хворобою. Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» визначено етапи реалізації.

Детальніше>>

14 червня 2012 року

Привітання голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Шевчука Олександра Семеновича працівників закладів охорони здоров’я
Дніпровського районуміста Києва з нагоди Дня медичного працівника

З самого народження і протягом усього життя людина опиняється під пильною увагою лікарів, в оточенні турботою обслуговуючого персоналу.

Детальніше>> 

14 червня 2012 року

День медичного працівникаПривітання начальника управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації  Карабаєва Даніеля Таїровича працівників закладів охорони здоров’я
Дніпровського району міста Києва з нагоди Дня медичного працівника

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви.

Детальніше>> 

14 червня 2012 року

Привітання заступника голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Ольги Петрівни Дейнеги працівників закладів охорони здоров’я Дніпровського району
міста Києва з нагоди Дня медичного працівника

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

Детальніше>> 

1 червня 2012 року

Дня захисту дітейУправління охорони здоров’я дніпровської районної в місті києві державної адміністрації

До Всесвітнього Дня захисту дітей провело 31.05 та 01.06 2012 року профілактично-оздоровчу акцію з метою визначення рівня здоров’я дитини.

Профілактичні огляди дітей проводились на базі КНП Консультативна.

Детальніше>>

 

1 червня 2012 року

Управління охорони здоров'я Дніпровського району та Київська крайова організація всеукраїнського лікарського товариства

У Дніпровському районі, на Русанівському бульварі напроти будинку бульвар Давидова, 12в було проведено акцію до Дня боротьби з меланомою.

Метою проведення профілактичної акції - забезпечення доступу населення до сучасних методів обстеження пігментних новоутворень шкіри, що дозволяє виявити рак шкіри на ранніх стадіях.

Детальніше>>

 

1 червня 2012 року

День відкритих дверей у клініці «День відкритих дверей» «Клініка, дружня до молоді» Дніпровського району м. Києва провела «День відкритих дверей»

З нагоди святкування Дня захисту дитини 1 червня у «Клініці, дружній до молоді» Дніпровського району м. Києва по вул. Луначарського 3-г було проведено «День відкритих дверей» за участю дітей шкільного літнього табору Українського колежу ім. Сухомлинського.

Детальніше>>

30 травня 2012 року

Управління охорони здоров’я Дніпровського району та Київська крайва організація всеукраїнського лікарського товариства

запрошує на медичне обстеження
01.06/ 2012р

14-00 до 17-00 Дніпровський район, Русанівський бульвар напроти будинку бульвар Давидова , 12.

Метою проведення профілактичної акції - забезпечення доступу населення до сучасних методів обстеження пігментних новоутворень шкіри, що дозволяє виявити рак шкіри на ранніх стадіях; привернення уваги суспільства до цієї проблеми; підвищення обізнаності населення про шкоду сонячного і штучного загару; формування відповідального ставлення до свого здоров'я.

Детальніше>>

26 травня 2012 року

Управління охорони здоров’я Дніпровського району та Київська крайова організація всеукраїнського лікарського  товариства 26.05.2012р провели оздоровчу профілактичну акцію «День боротьби з меланомою».

Акція проходила у Дніпровському районі, по вул. Луначарського,5, центральна алея скверу та у парку Перемоги, центральна алея. 

Метою проведення профілактичної акції - забезпечення доступу населення до сучасних методів обстеження пігментних новоутворень шкіри, що дозволяє виявити рак шкіри на ранніх стадіях; привернення уваги суспільства до цієї проблеми; підвищення обізнаності населення про шкоду сонячного і штучного загару; формування відповідального ставлення до свого здоров’я.

Детальніше>>

19 квітня 2012 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

Управління охорони здоров»я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації на базі Консультативно – діагностичних центрів Дніпровського району за адресами вул Луначарського, 5 та проспект Тичини, 12
провоели  акцію «День здоров»я».

19.05. 2012p. з 9-00 до 12-00  управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державнії адміністрації за сприянням Київської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства  провело акцію «День здоров'я».

Детальніше>>

19 травня 2012 року

ДРДА

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА КИЇВСЬКА КРАЙОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇСЬКОГО ЛІКАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА

Запрошує мешканців Дніпровського району перевірити своє здоров'я та здоров'я своєї дитини 19 травня з 9.00 до 12.00 під час проведення профілактично-оздоровчої акції "День здоров'я".

Детальніше>>

12 травня 2012 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

про проведення в місті Києві 12 травня 2012 року
інформаційно-оздоровчої акції до Всесвітнього дня боротьби
з артеріальною гіпертонією

За останні декілька років приходиться констатувати, що Дніпровський район є піонером в організації надання медичної допомоги хворим на гіпертонічну хворобу.

В Дніпровському районі протягом 2011 року всього зареєстровано 115 тис. випадків гіпертонічної хвороби. З них впершевиявлено 10 тис. випадків.

Детальніше>>

09 квітня 2012 року

Інформація для мешканців житлового масиву «Березняки»

З березня 2012 року серед населення житлового масиву  Березняки невідомими  особами навмисно розповсюджується недостовірна інформація про закриття Дитячої поліклініки №1 Дніпровського району м. Києва по проспекту Павла Тичини,12.

Здійснюється повідомлення мешканців по телефону, нібито від імені співробітників реєстратури про закриття поліклініки в найближчому часі.

Детальніше>>

07 квітня 2012 року

Управління охорони здоров’я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації на базі Центральної районної поліклініки провело
акцію «День здоров’я».

07.04 2012 року управління охорони здоров’я Дніпровської районної в м. Києві державнії спеціалістів центральної районної поліклініки провели просвітницько – оздоровчу  акцію «День здоров’я».

Здоров’я – це цілком конкретні, на кожний момент, обмежені ресурси організму, які людина використовує для безперервного протистояння негативному зовнішньому впливу.

Детальніше>>

07 квітня 2012 року

Всесвітній день здоров'я - 7 квітня

Кожен рік 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я в ознаменування річниці заснування ВООЗ в 1948 році. Щороку для Всесвітнього дня здоров'я вибирається тема, що відображає яке-небудь пріоритетний напрямок діяльностіТема Всесвітнього дня здоров'я в 2012 році - "Старіння і здоров'я", а гасло цього дня - "Гарне здоров'я додає життя до років". Увага направлено на те, як добре здоров'я протягом всього життя може допомогти чоловікам і жінкам похилого віку вести повноцінну та продуктивну життя і залишатися корисними для своїх сімей і суспільства.

Детальніше>>

04 квітня 2012 року

Прес реліз

День відкритих дверей в «Клініці, дружній до молоді»
Центральної районної поліклініці  Дніпровського району.

04 квітня 2012 року відбувся День відкритих дверей у «Клініці, дружній до молоді» ЦРП Дніпровського району.

Завідувачка КДМ Мельник Н.А. презентувала роботу клініки . Відбулась жвава дискусія з гостями та  з головними лікарями дитячих поліклінік щодо проблем відкриття і стратегії розвитку «Клінік, дружніх до молоді».

Детальніше>>

02 квітня 2012 року

Відкриття нових амбулаторій сімейного лікаря2 квітня відбулось відкриття ще двох амбулаторій сімейного лікаря. Близько 27 тисяч мешканців мікрорайону ДВРЗ, що в Дніпровському районі столиці, обслуговуватимуться в двох амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, що відкрилися сьогодні на вулицях Алма-Атинській, 2 та Рогозівській, 6. В урочистих заходах взяв участь голова Дніпровської районної в місті Киеві адміністрації Олександр Шевчук, його заступник Ольга Дейнега, начальник районного управління охорони здоров’я Даніель Карабаєв та інші офіційні особи

Детальніше>>

24 березня 2012 року

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу (ТБ) є підвищення обізнаності про глобальну епідемію ТБ і зусиллях по ліквідації цієї хвороби. В даний час одна третина світового населення інфікована ТБ. Партнерство «Зупинити ТБ", мережа організацій і країн, що борються проти ТБ, проводить цей День з метою залучення уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики та лікування.

Детальніше>>

06 березня 2012 року

6-го березня 2012 року відзначається Всесвітній День боротьби зі сліпотою.
За ініціативи Всеукраїнського Лікарського Товариства та Громадської Ради МОЗ 5 та 6 березня цього року управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації проводило заходи медичного профілактично-просвітницького проекту "Майстерня здоров'я", які проходиои у Центральній районній поліклініці Дніпровського району та у поліклініці сімейного лікаря «Русанівка».

Детальніше>>

27 лютого 2012 року

Рішення медичної ради27 лютого 2012р. відбулась підсумкова медична рада управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Учасники засідання медичної ради відмічають, що впродовж 2011 року здійснювалась робота, спрямована на реформування галузі, подальше удосконалення її функціонування, поліпшення доступності, якості та своєчасності медичної допомоги, раціонального використання наявних ресурсів.

Детальніше>>

4 лютого 2012 року

4-го лютого 2012 року з ініціативи управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та районного центру здоров’я відбулася санітарно – просвітницька акція «Побороти рак можливо»  в Центральній районій поліклініці Дніпровського району. Підчас якої мешканці району мали змогу пройти обстеженння: мамографія, ультразвукове обстеження молочних залоз, щитовидної залози, залози та отримати консультації лікаря мамолога, уролога, гінеколога, онколога.
Акцію відвідало близько 450 осіб.

Детальніше>>

3 лютого 2012 року

Прес реліз
«Міжнародний день боротьби з раком»

З метою попередження та ранього виявлення онкозахворювань з ініціативи управління охорони здоров»я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та районного центру здоров»я проводиться санітарно – просвітницька акція «Побороти рак можливо»  в Центральній районій поліклініці Дніпровського району. Підчас якої мешканці району зможуть пройти обстеженння: мамографія, ультразвукове обстеження молочних залоз, щитовидної залози, залози та отримати консультації лікаря мамолога, уролога, гінеколога, онколога.

Детальніше>>

1 лютого 2012 року

Подякою міністра охорони здоров’я відзначені:

За сприянням Всеукраїнського лікарського товариства вручені подяки Міністра охорони здоров’я начальникам районних управлінь охорони здоров’я за активну участь в організації профілактично просвітницьких  акцій «Майстерні здоров’я».

Подякою Міністра охорони здоров’я відзначений начальник управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Карабаєв Данієль Таїрович. Подяку вручив Голова Всеукраїнського лікарського товариства Мусій О.С.

Детальніше>>

31 січня 2012 року

Інформація для пацієнта щодо реформування системи охорони здоров'я

Згідно Конституції України, життя і здоров'я людини є найвищими соціальними цінностями держави і кожен громадянин України має право на охорону здоров'я та медичну допомогу.

Одними із основних показників розвитку держави, її цивілізованості і конкурентоспроможності є ступінь орієнтованості держави на покращення здоров'я громадян, реформування та розвиток системи охорони здоров'я.

Внутрішня критична ситуація у сфері охорони здоров'я України вимагає переосмислення ситуації та вироблення єдиної державної політики щодо реформування вітчизняної системи охорони здоров'я.

Детальніше>>

31 січня 2012 року

Інформація для лікаря щодо реформування системи охорони здоров'я

Стан здоров'я населення України на сучасному етапі розвитку оцінюється як незадовільний: високий рівень загальної смертності, який практично неухильно зростає, низькі рівні очікуваної тривалості життя і тривалість життя без інвалідності, найвищий в Європейському регіоні природний спад населення, відсутність ознак подолання епідемій туберкульозу і ВІЛ/СНІДу.

Провідною проблемою української охорони здоров'я є невідповідність діючої в Україні моделі охорони здоров'я, призначеної для функціонування в умовах планової економіки, сучасним реаліям.

Детальніше>>

25 січня 2012 року

Остерігайтесь відморожень!

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7°С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров'ям.

Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини людини. Що відбувається з органами й тканинами людини далі?

Детальніше>>

17 січня 2012 року

Перше заняття у «Школі пацієнта»У «Школі пацієнта» провели перше заняття на тему реформування системи охорони здоров’я.

«Реформа у системі охорони здоров’я проводиться у першу чергу для пацієнтів. А тому, яких би аспектів не стосувалися зміни, інформування населення та проведення просвітницької роботи є чи не найважливішим нашим завданням», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов під час першого заняття спільного освітньо-просвітницького проекту Всеукраїнського Лікарського Товариства (ВУЛТ) та Головного управління охорони здоров’я м. Києва «Школа пацієнта», присвяченого питанням реформування системи охорони здоров’я.

Детальніше>>

06  січня 2012 року

Свято у дитячій лікарні ОхматдитНапередодні Різдвяних свят Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко відвідав Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» і привітав маленьких пацієнтів, їх батьків та медичних працівників зі святом.

В заході прийняв участь голова Київської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства, начальник управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Карабаєв Даніель Таїрович.

Детальніше>>

29  грудня 2011 року

В Дніпровському районі за адресою проспект Миру, 19/18 29  грудня 2011 року відкривається відкривається амбулаторія сімейної медицини.

В Дніпровському районі за адресою проспект Миру, 19/18 29  грудня 2011 року відкривається відкривається амбулаторія сімейної медицини.

Розбудова амбулаторій сімейного лікаря в Дніпровському районі є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведених опитувань пацієнтів амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Більш як 60% населення, яке приймало участь в анонімному анкетуванні, підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Детальніше>>

29  грудня 2011 року

29 грудня 2011 року відбулося відкриття  амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Новаторів, 4

29 грудня 2011 року відбулося відкриття  амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Новаторів, 4

 Діяльність амбулаторій сімейного лікаря є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведеного опитування на базі амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Було опитано, шляхом проведення анонімного анкетування 20 тисяч мешканців, які в 60 % випадків підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Детальніше>>

29  грудня 2011 року

29 грудня 2011 року відбулося відкриття амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Гагаріна, 20

29 грудня 2011 року відбулося відкриття амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Гагаріна, 20

 Діяльність амбулаторій сімейного лікаря є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведеного опитування на базі амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Було опитано, шляхом проведення анонімного анкетування 20 тисяч мешканців, які в 60 % випадків підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Детальніше>>

27 грудня 2011 року

відкриття нової амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Сергієнко 2327 грудня 2011 року відбулося відкриття нової амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Сергієнко 23.

Розвиток первинної медико – санітарної допомоги, в тому числі і сімейної медицини у Дніпровському районі обумовлений  розширенням житлових масивів за рахунок новобудов, з відставанням в розвитку мережі амбулаторно-поліклінічних закладів. Вирішити цю проблему може лише створення мережі амбулаторій сімейного лікаря в новобудовах з зосередженням спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги в базових лікувальних установах – поліклініках. 

Детальніше>>

19 грудня 2011 року

«НОВОРІЧНЕ СВЯТО - ДЕНЬ СВ. МИКОЛАЯ»19 грудня 2011 року для дітей медичних працівників (в районі їх працює 57000), окрім традиційних новорічних ялинок та подарунків  об’єднання первинних профспілкових організацій установ охорони здоров’я Дніпровського району, управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Київська крайова організація Всеукраїнського лікарського товариства провели «НОВОРІЧНЕ СВЯТО - ДЕНЬ СВ. МИКОЛАЯ».

Детальніше>>

1 грудня 2011 року

Всесвітній день боротьби проти СНІДу

ВІЛ є однією з основних інфекційних причин смерті у світі - за останні три десятиліття він забрав понад 25 мільйонів людських життів.

Детальніше>>

21 листопада 2011 року

Управління охорони здоров'я
Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
інформує

Шановні мешканці!

Всі бажаючі можуть зробити щеплення проти грипу в кабінеті № 111 Центральної районної поліклініки Дніпровського району м.Києва за адресою: вул. Луначарського, 5.

Детальніше>>

04 листопада 2011 року

04.11.2011 року відбулося відкриття  амбулаторія сімейного лікаря по вулиці Кібальчича, 13-а04.11.2011 року відбулося відкриття  амбулаторія сімейного лікаря по вулиці Кібальчича, 13-а

Діяльність амбулаторій сімейного лікаря є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведеного опитування на базі амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Було опитано, шляхом проведення анонімного анкетування 20 тисяч мешканців, які в 60 % випадків підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Детальніше>>

25 жовтня 2011 року

Профілактика соціально небезпечних явищ в суспільстві20 жовтня 2011 року у Дніпровському районі м. Києва відбувся практичний семінар на тему: “Профілактика соціально небезпечних явищ в суспільстві”.

У семінарі взяли участь керівники медичних закладів, соціальні працівники, які працюють у сфері надання соціальних послуг особам постраждалим від насильства в сім’ї, або яких торкнулась проблема алкозалежності, представники відповідних міських організацій.

Детальніше>>

22 жовтня 2011 року

 акція День здоров’я22 жовтня 2011 року управління охорони здоров’я Дніпровської районної в м. Києві державнії адміністрації за сприянням Київської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства на базі поліклініки сімейного лікаря «Русанівка»  проводило акцію «День здоров’я».

В цей день кожен мешканець  Дніпровського району м.Києва може отримати за бажанням консультацію спеціаліста чи пройти обстеження. 

Детальніше>>

20 жовтня 2011 року

Всеукраїнський день боротьби із
захворюванням на рак молочної залози

Злоякісні пухлини залишаються однією з основних причин смертності в усьому світі.  В структурі онкологічної захворюваності жінок традиційно лідирує рак молочної залози (РМЗ). У 2010 році в Україні злоякісні пухлини цієї локалізації було виявлено у 15996 жінок, померло – 7594 особи. Через пізнє виявлення не прожили і року 11,5% хворих.

Детальніше>>

19 жовтня 2011 року

Інформаційний лист

З 1 березня 2011 року на базі відділення реабілітації ЦРП Дніпровського району організований і успішно функціонує кабінет кольоросвітлолікування, оснащений реабілітаційно-профілактичним апаратом «Сінергіс». Апарат внесений в Державний реєстр медичної техніки і товарів медичного призначення: Свідоцтво про державну реєстрацію №7685-2008.

Детальніше>>

18 жовтня 2011 року

Прес реліз.

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації на базі Поліклініки сімейного лікаря «Русанівка» проводить  акцію «День здоров»я».

Детальніше>>

засідання Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві 18 жовтня 2011 року

Відбулося засідання Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.
 

Детальніше>>

13 жовтня 2011 року

Всесвітній день зору.

Щорічно у другий четвер жовтня проводиться Всесвітній день зору для залучення глобального уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

Детальніше>>

10 жовтня 2011 року

Всесвітній день психічного здоров'я.

Психічне здоров’я, за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, це стан благополуччя, яке дає можливість кожній людині здійснювати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати, брати участь в суспільному житті.

Детальніше>>

29 вересня  2011 року

Прес реліз.

27 вересня 2011 року відбулося урочисте відкриття амбулаторії сімейного лікаря за адресою бульвар Перова 10

Діяльність амбулаторій сімейного лікаря є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, оскільки вона відповідає більшій частині запитів населення. Про це свідчать і дані проведеного опитування на базі амбулаторно – поліклінічних закладів Дніпровського району. Було опитано, шляхом проведення анонімного анкетування 20 тисяч мешканців, які в 60 % випадків підтвердили бажання отримувати медичну допомогу у сімейного лікаря.

Детальніше>>

29 вересня  Всесвітній день серця

Прес реліз.

24 вересня з 12.00 до 14.00  в парку Перемоги у Дніпровському районі була проведена  інформаційно-оздоровча акція, присвячена Всесвітньому дню серця.

Учасники мали змогу виміряти артеріальний тиск, зріст та вагу, отримали консультації лікарів Центру здоров’я Дніпровського района з різних проблем здоров’я та способу життя.

26-27 вересня такі акції будуть організовані в лікувально-профілактичних закладах Дніпровського района. Організаторами акції виступають Всеукраїнське Лікарське Товариство, Головне управління охорони здоров’я  та Київський міський Центр здоров’я.

Детальніше>>

16 вересня 2011 року

Доповідь на засідання колегії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 06.09.2011року з питання:

«Про стан виконання заходів щодо реалізації проекту по реорганізації засад первинної медико-санітарної допомоги населенню та надання невідкладної медичної допомоги населенню в лікувально-профілактичних закладах Дніпровського району м. Києва»

Дніпровський район один з двох районів в місті Києві, в якому з початку року запроваджується Пілотний проект «Реорганізація засад первинної медико-санітарної допомоги» відповідно до Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 24.01.2011 року №4.

Скачать>>  Детальніше>>

10 вересня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр Здоров'я Цент ральної районної поліклініки Дніпровського району інформує, що

10 сентября - День физической культуры и спорта Украины

Празднование Дня физической культуры и спорта в Украине приходится на вторую субботу сентября (указ президента от 29 июня 1994 г. №340/94).

8 вересня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр Здоров'я Цент ральної районної поліклініки Дніпровського району інформує, що

10 вересня 2011 Всесвітній день запобігання самогубствам

Всесвітній день запобігання самогубствам проводиться 10 вересня з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

Детальніше>>

28 липня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр Здоров'я Цент ральної районної поліклініки Дніпровського району інформує, що

1-7 серпня 2011 Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень грудного вигодовування проводиться 1-7 серпня більш ніж в 120 країнах для стимулювання грудного вигодовування та покращення здоров'я дітей в усьому світі.

Детальніше>>

28 липня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр Здоров'я Цент ральної районної поліклініки Дніпровського району інформує, що

Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитами

Сьогодні, 28 липня, проводяться заходи Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Перший офіційний Всесвітній день по боротьбі з гепатитом, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), спрямований на підвищення обізнаності та розуміння вірусного гепатиту і захворювань, до яких він приводить.

Детальніше>>

31 травня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр Здоров'я Цент ральної районної поліклініки Дніпровського району інформує, що

Сьогодні відзначається Всесвітній день без тютюну

Щороку 31 травня ВООЗ відзначає Всесвітній день без тютюну, під час якого акцентуються ризики для здоров`я, що супутні вживанню тютюну, і пропагуються дієві заходи політики зі скороченню його споживання.

Детальніше>>

28 травня 2011 року

Прес реліз.

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за сприянням Всеукраїнського лікарського  товариства  до Дня Киева провели 28.05.2011 року просвітницьку акцію «Здоровий спосіб життя - запорука здоров'я»

«Власне здоров»я це те, що неможливо купити чи взяти в кредит, подарувати чи забрати… це найголовніше, чим володіє людина!»

Для кожної людини здоров'я є основою повноцінного життя.

Детальніше>>

21 травня 2011 року

Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації на базі Центральної районної поліклініки та дитячої поліклніки №1 проводило  акцію «День здоров'я».

21.05 2011 року управління охорони здоров»я Дніпровської районної в м. Києві державнії адміністрації за сприянням Всеукраїнського лікарського товариства, Громадської ради МОЗ України, Всеукраїнської асоціації боротьби з інсультом, районних позаштатних фахівців, спеціалістів центральної районної поліклініки, дитячої поліклініки №1 провели просвітницько – оздоровчу  акцію «День здоров'я».

Детальніше>>

4 березня 2011 року

Прес реліз.

Управління охорони здоров'я Дніпровської у м. Києві Державної адміністрації разом з Всеукраїнської громадською організацією «Українська Асоціація боротьби з інсультом» розпочали роботу профілактично - освітньої Школи для пацієнтів, що перенесли
інсульт та їх родин «Стоп інсульт».

Зважаючи на значимість проблеми інсульту в Україні та враховуючи досвід європейських країн та світову практику лікування і реабілітації хворих після інсульту, Управління охорони здоров'я Дніпровської у м. Києві Державної адміністрації та Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація боротьби з інсультом» відкрили першу в Україні поліклінічну профілактично-освітню Школу для тих, хто пережив інсульт та їх родин «Стоп-інсульт».

Детальніше>>

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя