07 грудня 2016 року

V турнір з міні-футболу на Кубок «Захисник України»

З 02 грудня по 04 грудня 2016 року  на  базі спорткомплексу НВК «Домінанта» (вул.Юності,3) проходив V турнір  з міні футболу  на  кубок «Захисника  України»

Турнір   з міні  футболу    «Захисник України» серед   команд  установ і  організацій  Дніпровського району міста Києва проводився  з метою:

  • Вшанування  захисників  України;
  • Пропаганди  здорового  способу життя;
  • Залучення  мешканців  району  до  систематичних  занять  фізкультурою та  спортом.

В цьогорічному V турнірі  з міні  футболу  взяла участь  і команда   управління  охорони  здоров’я Дніпровської районної  в місті Києві  державної адміністрації. Команда   була  сформована  з медичних  працівників   закладів  охорони здоров’я. Слід    відмітити  активну  позицію  з даного  питання керівників  закладів  охорони здоров’я. Звичайно  часу   на  підготовку    було не достатньо, але     не дивлячись  на те  що  ми були   дебютантами  турніру, наша команда  зайняла  третє   місце,  пропустивши  вперед команду  Дніпровської  РУГУДНС МНС України та Дніпровського  управління   поліції  ГУ  національної поліції  в місті Києві.

Вітаючи  нашу  команду  начальник  управління   охорони  здоров’я  Карабаєв Д.Т.   наголосив  на  тому, що   з одного боку  медичні  працівники  своїм прикладом  повинні  показувати ставлення  до занять фізкультурою   та спортом, а з іншого -  спільна мета  об’єднує  колектив, зароджує  спільної відповідальності, здорового  суперництва, що потім  безумовно позитивно впливає  на результати  основної діяльності.

У нас  великі амбіції  і  не  дивлячись  що  в галузі  охорони  здоров’я  працює 85% жінок, ми  готові представити  нашу  галузь  на спортивних  змаганнях  в районі  і  в місті Києві.

Переможців   і всіх  учасників  турніру  привітали  і вручили  нагороди очільник  району  Петро  Онофрійчук, президент  благодійного фонду «Дніпровський» Анатолій  Павленко, начальник відділу  сім’ї, молоді  та  спорту  Василь Ільєнко.

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя