05 квітня 2016 року

Що робити, якщо у Вас виявлено діабет?

Лікування та контроль захворювання цукрового діабетуЯк тільки лікар-ендокринолог поставив Вам діагноз цукровий діабет, відразу приступайте до лікування та контролю захворювання, тому що лікування і контроль є нерозривним комплексом заходів, спрямованих на підтримку Вашого організму у нормальному стані.

Якісний контроль цукрового діабету передбачає нормальні або близькі до нормальних показники обміну речовин і добре самопочуття.

Крім підтримки нормальних показників обміну речовин, необхідно також:

  • кинути курити;
  • підтримувати артеріальний тиск у межах норми;
  • нормалізувати і підтримувати свою вагу в межах норми;
  • лікувати супутні захворювання.

Найефективніший спосіб самоконтролю - це регулярне визначення рівня глюкози в крові за допомогою глюкометра або тест-смужок для візуального контролю.

Чи небезпечний цукровий діабет?

Украй важливо знати, що цукровий діабет небезпечний не сам по собі, а своїми ускладненнями. Основна причина розвитку ускладнень - це тривале підвищення цукру в крові (хронічна гіперглікемія). При високому рівні цукру в крові, в першу чергу, страждають дрібні кровоносні судини й нерви всього організму.

ДІАБЕТ ПОТРЕБУЄ УВАГИ ДО СЕБЕ.

Діабет - захворювання підступне і дотримання деяких, на перший погляд складних, але на практиці абсолютно прийнятних правил, дозволить запобігти лиху.

Щоб впоратися з діабетом в різних життєвих ситуаціях та позитивно ставитись до хвороби, необхідно пройти навчання у «Школі діабету».

Хворіти на діабет - все одно, що вести машину по швидкісній дорозі -
треба просто знати правила руху.

Бережіть своє здоров’я!

Центр здоров'я Дніпровського району міста Києва.

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя