05 квітня 2016 року

5 років з дня відкриття антигіпертензивного центру
КНП КДЦ  Дніпровського  району м. Києва

Святкування 5-ї річниці відкриття антигіпертензивного центру КНП КДЦ  Дніпровського  району м. КиєваАртеріальна гіпертензія (АГ) — одне з найпоширеніших захворювань в Україні. Так, у 2015 році в Україні зареєстровано близько 13,5 млн. осіб, хворих на АГ, в Дніпровському районі м. Києва це 106 тис. осіб, що становить 28 % від всього  населення, що мешкає в районі, серед них близько 56тис. осіб працездатного віку  Щорічно виявляється близько 6 тис. хворих на АГ. Серед осіб з підвищеним артеріальним тиском знають про наявність цього захворювання 70%  хворих, з них лікуються лише 35 %, причому ефективно тільки 15 %.Саме тому 30.03.2011р. був відкритий районний антигіпертензивний центр Дніпровського району з деннимстаціонаром, основними функціями якого є виявлення хворих на артеріальну гіпертензію з високим ризиком серцево-судинних ускладнень, перш за все у працездатному віці.   

Фахівці Центру надають планову консультативну медичну допомогу пацієнтам за направленням лікарів загальної практики сімейної медицини, дільничних терапевтів, або лікарів інших спеціальностей. В Центрі проводяться обстеження: ехокардіоскопічне, велоергометрічне, добове моніторування артеріального тиску, ЕКГ, проводиться оцінка функціонального стану пацієнтів.

За 2011-2015р.р. кардіологами центру проведено 42 707 консультації (з них  384 на дому);  взято на «Д» облік 784 пацієнтів працездатного віку  з важким перебігом Гіпертонічної хвороби  і високим ризиком ( ІІІ – ІV), з них у 347пацієнтів досягнуто цільових рівнів артеріального тиску. В денному стаціонарі проліковано  519 хворих.

антигіпертензивний центр КНП КДЦ  Дніпровського  району м. Києва лікування артеріальної гіпертензії

послуги кардіологогічного центру

Вітаємо колектив центру та бажаємо успіхів в роботі!

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя