17 березня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації
____________________ Д. Т. Карабаєв
«____»__________________ 2016 року

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я з допомогою проби Руф’є»  у школярів ЗНЗ № 201 Дніпровського району міста Києва 
10.03.2016р.

На виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої Управлінням охорони здоров’я Дніпровської в місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя»,  затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я з допомогою проби Руф’є, в ЗНЗ № 201 Дніпровського району міста Києва (бульвар Перова, 14 - а) 10.03.2016 р. року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  з допомогою проби Руф’є».

У заході взяли участь 40 школярів із батьками.

Звіт про проведення Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я з допомогою проби Руф’є у школярів ЗНЗ №201 м.Києва

В присутності батьків діти були оглянуті лікарями: кардіологом з проведенням електрокардіографічних досліджень, ортопедом – травматологом, педіатром та лікарем зі спортивної медицини з проведенням визначення рівня їх здоров’я з допомогою проби  Руф’є.

Лікарем ортопедом – травматологом відхилення та захворювання з боку опорно – рухового апарату виявлені у  56,7% школярів.

З цими дітьми та їх батьками інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведено практичне заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості. Їм рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою в групах, організованих в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (з допомогою проби Руф’є) виявлені у 16,6% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, яку школярі змогли отримати під час проведення заходу, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження  у дільничого лікаря за місцем проживання.

25% школярам, які оглянуті  кардіологом під час проведення заходу,  призначено дообстеження (ЕХОКГ в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва»,  де з метою ефективної діагностики безсимптомної патології  серцево – судинної системи, Управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами з функціональної діагностики інституту серцево – судинної хірургії ім. М. Амосова), огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря з корекцією групи по фізкультурі.

З допомогою анкетування з’ясовано: 100% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
Т.І.Карпенко

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя