18 листопада 2016 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                         Начальник управління охорони здоров’я
                                                                                                                  Дніпровської районної в місті Києві
                                                                                                                  державної  адміністрації
                                                                                                          ___________________ Д. Т. Карабаєв
                                                                                                        «____»  _________________ 2016 року

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’є» у школярів ЗНЗ №184 Дніпровського району міста Києва 09.11.2016р.

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’єНа виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої Управлінням охорони здоров’я Дніпровської в місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя»,  затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я з допомогою проби Руф’є,  в ЗНЗ № 184 Дніпровського району міста Києва (вул. Вільде, 5) 09.11.2016 р. року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  з допомогою проби Руф’є».

У заході взяли участь 52 школярі з батьками.

У присутності батьків, діти були оглянуті лікарями: кардіологом з проведенням електрокардіографічних досліджень, ортопедом – травматологом, педіатром та лікарем зі спортивної медицини з проведенням визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби  Руф’є, артеріальний тиск визначено 38 особам.

Лікарем ортопедом – травматологом відхилення та захворювання з боку опорно – рухового апарату виявлені у 31,4% школярів.

З цими дітьми та їх батьками інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведені практичні заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості.

Їм рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою у групах, організованих в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (із допомогою проби Руф’є) виявлені у 88,6% школярів; низький – у 5,7% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, яку школярі змогли отримати під час проведення заходу, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження  у дільничого лікаря за місцем проживання.

53,8% школярам проведено електрокардіографічне дослідження та  огляд кардіолога.  17,9% школярам рекомендовано дообстеження  в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва»,  де з метою ефективної діагностики  патології  серцево – судинної системи, Управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами з функціональної діагностики інституту серцево – судинної хірургії ім. М. Амосова), огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря з корекцією групи по фізкультурі.

З допомогою анкетування з’ясовано: 95,7% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
 Т.І.Карпенко

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя