20 жовтня 2016 року

Пресреліз.

Про проведення  Дня   здоров’я  для  жіночого населення  району  приуроченого  до  Всесвітнього  Дня  запобігання   та  боротьби з  раком  молочної залози

Щодня у 50 жінок в Україні діагностується рак молочної залози. Щомісяця від цього захворювання в Україні помирає близько 750 жінок.

На жаль, в нашій країні зберігається високий рівень смертності від цього захворювання, що пов'язано з відсутністю скринінгових програм обстеження населення і пізнім зверненням жінки до лікаря.

Рак грудей - найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. У групі ризику знаходяться всі представниці прекрасної статі. За даними інституту раку США, при своєчасному виявленні, рак молочної залози вдається вилікувати у 98,1% жінок!Дослідження показали, що щорічні профілактичні обстеження призводять до виявлення ранніх стадій раку молочної залози в той період, коли він найбільш виліковний і можливе збереження функції грудного годування.

Протягом  9 місяців  2016 року   в Дніпровському  районі   міста Києва   виявлено 154  випадки захворювання   на  рак  молочної залози, проти  186  випадків   за  аналогічний  період 2015 року. Показник  захворюваності    на  рак  молочної  залози    в Дніпровському  районі  за 9 місяців 2016 року склав  79,0 випадків  на  100 тисяч  населення. Середньоміський  показник   склав  58,1  випадки   на  100 тисяч  населення. За  9 місяців  2016 року   з 154  зареєстрованих  випадків    раку  молочної  залози при профілактичних    оглядах   виявлено 124 випадки, або 88,6%.

Враховуючи  негативну  тенденцію  щодо  зростання   захворюваності   на  рак  молочних залоз серед населення  та  з метою  виявлення  раку  молочної  залози  на  ранніх стадіях   розвитку  і  на виконання Загальнодержавної  та районної програм  боротьби з  онкологічними  захворюваннями  на період до 2017 року, з метою більш широкого інформування   населення району  з питань  профілактики, раннього  виявлення   та  ефективного  лікування  раку  молочної залози,    управління  охорони   здоров’я Дніпровської районної  в місті Києві  державної   адміністрації 20 жовтня  2016 року,  з 13-00 до 16-00  на базі  КНП   ЦПМСД № 1, вул. П. Запорожця,26 для  жіночого населення  району   проводить  День здоров’я,  приурочений   Всесвітньому  Дню  запобігання   та  боротьби  з раком  молочної залози.

Жінкам  буде  запропонований  огляд  молочних  залоз лікарями  онкологами - маммологами Київського міського  онкологічного центру, а в вразі  необхідності  буде  проведено маммографіне  дослідження молочних залоз з послідуючим прийняттям  відповідного рішення, щодо  лікування.

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації
 
  
Д.Т. Карабаєв

Контакти:

Директор  КНП  «КДЦ  Дніпровського  району м. Києва»

Седченко Ірина  Володимирівна  -  517-71-44

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя