24 жовтня 2016 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної в місті Києві
державної  адміністрації
___________________ Д. Т. Карабаєв
«____»  _________________ 2016 року

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я з допомогою проби Руф’є» у школярів ЗНЗ №246 Дніпровського району міста Києва - 19.10.2016р.

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я з допомогою проби Руф’є

На виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої Управлінням охорони здоров’я Дніпровської в місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя»,  затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я з допомогою проби Руф’є,  в ЗНЗ № 246 Дніпровського району міста Києва (вул. Миколи Кибальчича, 7) 19.10.2016 року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  з допомогою проби Руф’є».

У заході взяли участь 28 школярів із батьками.

В присутності батьків діти були оглянуті лікарями: кардіологом з проведенням електрокардіографічних досліджень, ортопедом – травматологом, педіатром та лікарем зі спортивної медицини з проведенням визначення рівня їх здоров’я з допомогою проби  Руф’є, артеріальний тиск визначено 30 особам.

Лікарем ортопедом – травматологом відхилення та захворювання з боку опорно – рухового апарату виявлені у  21,1% школярів.

З цими дітьми та їх батьками інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведені практичні заняття  по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості.

Їм рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою в групах, організованих в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання. 

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього виявлені(з допомогою проби Руф’є) у 68,8% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, яку школярі змогли отримати під час проведення заходу, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження  у дільничого лікаря за місцем проживання.

53,6% школярам проведено електрокардіографічне дослідження та рекомендована консультація кардіолога в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва». де з метою ефективної діагностики безсимптомної патології  серцево – судинної системи, Управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами з функціональної діагностики інституту серцево – судинної хірургії ім. М. Амосова), огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря з корекцією групи по фізкультурі.

З допомогою анкетування з’ясовано: 100% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
 Т.І.Карпенко

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя