31 березня 2016 року

Артеріальна гіпертензія (АГ) — одне з найпоширеніших захворювань в Україні. Так, у 2015 році зареєстровано близько 13,5 млн. осіб, хворих на АГ, серед них близько 6,5 млн. осіб працездатного віку  Щорічно при зверненні людей вперше до лікувально-профілактичних закладів виявляється близько 640 тис. хворих на АГ. Серед осіб з підвищеним артеріальним тиском знають про наявність цього захворювання 70%  хворих, з них лікуються лише 35 %, причому ефективно тільки 15 %.

Саме тому 30.03.2011р. відбулося відкриття районного антигіпертензивного центру Дніпровського району з ліжками денного перебування ( далі – Центру), основними функціями якого є  виявлення хворих на артеріальну гіпертензію з високим ризиком серцево-судинних ускладнень, перш за все у працездатному віці, визначення функціонального стану хворих, проведення необхідних обсягів діагностичних обстежень  хворих на артеріальну гіпертензію (за показаннями та в межах ресурсного забезпечення), включаючи допплер-ехокардіографію, добовий холтерівський моніторинг артеріального тиску, визначення основних біохімічних та гематологічних показників крові; проведення первинного відбору та направлення хворих на кардіохірургічне та ангіохірургічне обстеження та лікування (коронароангіографію, ангіопластику, імплантацію стентів, постійних електрокардіостимуляторів та ендопротезів клапанів серця, аорто-коронарне шунтування); проведення індивідуалізованої антигіпертензивної та антиішемічної терапії основних серцево-судинних захворювань та ускладнень, що пов’язані з артеріальною гіпертензією: ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, цереброваскулярних хвороб у відповідності до затверджених сучасних методик.

В Центрі працює 6 лікарів , 2/3  яких має вищу і першу кваліфікаційну категорію, і медичні сестри з вищою і першою кваліфікаційною категорією. Фахівці Центру надають планову консультативну медичну допомогу пацієнтам за направленням лікарів загальної практики сімейної медицини або лікарів інших спеціальностей за попереднім записом через  «вікно» електронної реєстратури.

Також в Центрі проводяться такі обстеження: ехокардіоскопічне, велоергометрічне, добове моніторування артеріального тиску, ЕКГ, проводиться оцінка функціонального стану пацієнтів. Відбір і підготовку  пацієнтів  на проведення обстежень в умовах Центру здійснюють лікарі – кардіологи Дніпровського району м. Києва.

31.03.2016р.:

15.00 – 15.20  презентація роботи АГЦ до 5 річчя його  відкриття (Ктітарева В.І.)

15.20 – 15.40 привітання начальника РУОЗ Карабаєва Д.Т., директора КНПКДЦ Седченко І.В.

15.40-16.00 – ознайомлення з роботою АГЦ

16.00-17.00 – дружня вечеря

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя