07 вересня 2016 року

Прес - реліз

08.09.2016 року о 15-00 відбудеться відкриття кабінету мамографічних досліджень за адресою вул. Петра Запорожця, 26

Щодня у 50 жінок в Україні діагностується рак молочної залози. Щомісяця від цього захворювання в Україні помирає близько 750 жінок.

На жаль, в нашій країні зберігається високий рівень смертності від цього захворювання, що пов'язано з відсутністю скринінгових програм обстеження населення і пізнім зверненням жінки до лікаря.

Рак грудей - найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. У групі ризику знаходяться всі представниці прекрасної статі. За даними інституту раку США, при своєчасному виявленні, рак молочної залози вдається вилікувати у 98,1% жінок!Дослідження показали, що щорічні мамографічні обстеження призводять до виявлення ранніх стадій раку молочної залози в той період, коли він найбільш виліковний і можливе збереження функції грудного годування.

Мамографія - це рентгенографічний метод дослідження молочної залози, що є золотим стандартом первинного виявлення (скринінгу) патології грудей.

Вчені, працюючи над проблемою раку молочної залози, прийшли до висновку, що включення мамографії в список регулярних досліджень серед жінок старше 40 років допоможе знизити смертність від раку грудей на 50%, а також своєчасно діагностувати будь-які новоутворення і запобігти їх подальше поширення / зростання. 

З метою  забезпечення  вчасної  діагностики передпухлинних  захворювань та  раку   молочної залози   на  ранніх стадіях  і  прийняття  адекватних заходів  щодо лікування  хворих, та  наближення  дорого вартісних  методів  дослідження  до мешканців  Дніпровського  району з 07.09.2016 року    на  базі  філії № 1 КНП «КДЦ Дніпровського  району», за  адресою  вул.. П. Запорожця,26   (КНП ЦПМСД №1 Дніпровського  району)  вводиться  в  експлуатацію  мамограф з  цифровою обробкою  зображення.

Мамографічна система з цифровою обробкою зображення закуплена за кошти місцевого бюджету та є прикладом  ефективної співпраці Дніпровської районної   державної адміністрації  і депутатського  корпусу, який  представляє  наш район  в  Київській   міській  раді.

Урочисте  відкриття  кабінету  мамографії відбудеться 08 вересня 2016 року о 15-00  у базі
філії №1 КНП «КДЦ Дніпровського району міста Києва» за адресою вул. П. Запорожця, 26

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації
Д.Т. Карабаєв

Контакти:
Директор  КНП  «КДЦ  Дніпровського  району м. Києва»
Седченко Ірина  Володимирівна  -  050-383-84-32

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя