28 квітня 2017 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної у місті Києві
державної  адміністрації
___________ Д.Т. Карабаєв
«____» ____________2017р.

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із
допомогою проби Руф’є»
у школярів ЗНЗ №128 Дніпровського району міста Києва 26.04.2017р.

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’єНа виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої за ініціативи управління охорони здоров’я Дніпровської у місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя», затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є, в ЗНЗ № 128 Дніпровського району міста Києва (вул. Р. Окіпної, 6) 26.04.2017 року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  із допомогою проби Руф’є».

Захід організовано Центром здоров’я Дніпровського району міста Києва.

У проведенні його брали участь фахівці Центру здоров’я, КНП «ЦПМСД «Русанівка», та КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва».

У заході взяли участь 48 школярів із батьками.

У присутності батьків, діти були оглянуті лікарями: педіатром, лікарем зі спортивної медицини із визначенням рівня їх здоров’я з допомогою проби Руф’є; ортопедом – травматологом та кардіологом із проведенням електрокардіографічних досліджень.  У рамках державно – приватного партнерства медичними працівниками Центру «Сімейна офтальмологія» школярам проведені визначення функцій зору.

Лікарем ортопедом - травматологом захворювання виявлені у 68,8% школярів.

Із цими школярами, та їх батьками, інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведені практичні заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості.

Дітям, що мають порушення постави та плоскостопість, рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою у групах, організованих у КНП «КДЦД  Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (із допомогою проби Руф’є) виявлені у 64,7% школярів, низький – у 5,9% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження дільничого лікаря за місцем проживання.

58,3% школярів оглянуті кардіологом із проведенням електрокардіографічних досліджень. 46,2% школярам рекомендовано дообстеження  в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва»,  де з метою ефективної діагностики  патології  серцево – судинної системи, управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами із функціональної діагностики Національного інституту серцево – судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України, огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря із корекцією групи по фізкультурі.

Порушення функцій зору виявлені у 38% школярів. Їм рекомендовано нагляд офтальмолога та вправи для покращення функції зору.

Із допомогою анкетування з’ясовано: 89,2% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я школярів із допомогою
проби Руф’є» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
 Т.І.Карпенко

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із

проби руф'є

день профылактики порушення постави

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя