25 травня 2017 року

ПРЕС-РЕЛІЗ
 управління охорони здоров′я Дніпровської районної
в місті Києві державної адміністрації
02002, м. Київ, вулиця Шептицького, 5  тел. 512-62-04

Місце проведення: Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району  м. Києва» за адресою: проспект П.Тичини, 12

27.05.2017 року з 10.00 до 13.00

За ініціативою управління охорони здоров′я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації проводиться «День здоров′я» для дитячого населення Дніпровського району м. Києва приуроченого Всесвітньому дню боротьби проти тютюнопаління, Міжнародному Дню захисту дітей, Дню столиці, Дню Києва.

27  травня 2017 року комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району  м. Києва» гостинно відкриває центральний вхід свого Центру, який оновлено та повністю відремонтовано за кошти бюджету розвитку міста, при сприянні депутатів Київської міської державної адміністрації.

Цього ж дня на базі Центру проводиться «День здоров′я» для дітей всього Дніпровського району м. Києва.

Для участі в даному заході залучені всі спеціалісти та діагностичні служби  КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дніпровського району  м. Києва».

Для проведення «Дня здоров′я» запрошені спеціалісти інститутів НАМН України: нефрології, гематології, пульмонології та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.

В цей день без попереднього запису та направлення діти зможуть пройти медичне обстеження та консультацію лікарів-спеціалістів, в ігровій формі ознайомитись з особливостями роботи медичних працівників та набути корисної інформації стосовно збереження свого здоров′я.

Головною метою заходу є збереження здоров′я дітей та профілактика захворювань.

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації

Д.Т. Карабаєв

Контакти:

Скрипка Сергій Миколайович -
 
 

директор КНП «Консультативно -
діагностичний центр дитячий
Дніпровського району м. Києва»

Іванченко Ніна Миколаївна –

районний позаштатний педіатр

телефон:   
550-95-14
550-02-63 
550-30-87

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя