4 травня 2017 року

29 квітня у столичному Гідропарку на центральній локації країни наймасштабнішої щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!» відбувся еко-фестиваль «ЧИСТОFEST». Основною метою «ЧИСТОFEST» є висвітлення екологічних проблем в країні та креативні пошуки їх вирішення.

«ЧИСТОFEST» «Let`s Do it, Ukraine!»«Let`s Do it, Ukraine!»

На гостей заходу чекали майстер-класи екологічного спрямування від провідних експертів України, квест, розіграш призів від партнерів акції, конкурси робіт образотворчого мистецтва та зіркові виконавці в рамках музичної програми «ЧИСТОFEST».
На головній сцені гостей фестивалю привітали гурт BAHROMA, акустичний бойз-бенд Fat Chord, співачка Наталка Карпа та багато інших. Любителі еко-технологій зможуть відвідати виставку електрокарів від компаній Tesla та Nissan.

відбувся еко-фестиваль відбувся еко-фестивальВсеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!»


На території фестивалю можна було ознайомитись зі школою ОСББ, командою «Зоокомплексу» та іншими організаціями, які довели, що бути еко-відповідальним це більш ніж можливо, цікаво та дуже просто.
    Крім того, у рамках соціально-екологічної акції Let’s Do It, Ukraine! відбулось наймасштабніше прибирання по всій території України. Працівники охорони здоров'я Дніпровського району м. Києва також долучились до екологічної акції і взяли участь у прибиранні столичного Гідропарку, після чого відбувся квест, який було організовано Київським молодіжним центром спільно з Let’s do it, Ukraine за підтримки ООН на тему: “Цілі сталого розвитку”! До головних цілей сталого розвитку віднесли: світ без бідності, світ без голоду, міцне здоров’я, якісна освіта.

Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!»Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!»Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!» 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя