23 вересня 2017 року

Шановні мешканці Дніпровського району міста Києва!

Запрошуємо Вас відзначити Всесвітній День серця та Міжнародний День людей похилого віку
Місце проведення акції: парк культури та відпочинку «Перемога»
(бульвар Перова, 2)

30 вересня 2017 року із 10-00 до 14-00 год.

Всесвітній день серця проводиться із 1999 року за ініціативою Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я.

Мета проведення Всесвітнього дня серця — підвищити усвідомлення у суспільстві небезпеки, яка викликана епідемією серцево-судинних захворювань у світі, а також ініціювати профілактичні заходи щодо ішемічної хвороби та мозкового інсульту у всіх групах населення, підвищення обізнаності населення про хвороби серця, здоровий спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Серцево-судинні захворювання – найпоширеніша причина смертності і в Україні, і в світі, проте в українському суспільстві обізнаність щодо факторів ризику від них дуже низька, а смертність – дуже висока.

Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає 160 тисяч осіб (6 із 10 смертей спричинені саме серцево-судинними захворюваннями). Це більше ніж від сукупної кількості випадків смерті від усіх видів раку, туберкульозу, СНІДу.

Фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань та інсульту: підвищені кров'яний тиск, рівень холестерину і глюкози в крові, куріння, недостатнє споживання овочів і фруктів, надмірна вага, гіподинамія, стреси та шкідливі звички.

Щоб підтримувати здоров'я свого серця необхідно: підвищити свою повсякденну фізичну активність, дотримуватися принципів здорового харчування, відмовитися від куріння,контролювати вагу тіла  та уникати надмірного вживання алкоголю.

Під час проведення акції мешканці району та гості столиці зможуть виміряти артеріальний тиск, рівень цукру крові та індекс маси тіла; отримати консультацію лікаря – терапевта та онколога; навчитися вправам для профілактики та корекції порушень постави та захворювань опорно рухового апарату; переглянути виставкові матеріали на тему:«Здоровий спосіб життя - життя без тютюну» та отримати санітарно – просвітницьку літературу.

Дбайте про своє здоров’я!

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровського району міста Києва,
Заслужений лікар України

  
 
Д. Карабаєв

                                                                                

Консультації:Карпенко Тамара Іванівна – завідувач Центром  здоров’я 
Дніпровського району міста Києва, тел. 096 – 368 – 17 – 17;

Ктітарєва Вікторія Іванівна -районний позаштатний кардіолог,     тел. 517-36-10

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя