22 березня 2017 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровської районної у місті Києві
державної  адміністрації
___________________ Д. Т. Карабаєв
«____»  _________________ 2017 року

Звіт

про проведення «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’є»  у школярів НВК № 183 «Фортуна» Дніпровського району міста Києва
15.03.2017р.

День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’є
На виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках»
, розробленої за ініціативи управління охорони здоров’я Дніпровської у місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя», затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є, у НВК № 183 «Фортуна» Дніпровського району міста Києва (вул. Юності,5)  15.03.2017 року було проведено

«День профілактики порушень постави та визначення рівня  здоров’я  школярів  із допомогою проби Руф’є».

У заході взяли участь 52 школярі із батьками.

У присутності батьків, діти були оглянуті лікарями: ортопедом - травматологом, педіатром та лікарем зі спортивної медицини із проведенням електрокардіографічних досліджень та  визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є. У рамках державно – приватного партнерства медичними працівниками Центру «Сімейна офтальмологія» школярам проведені визначення функцій зору.

Лікарем: ортопедом - травматологом захворювання виявлені у 76,3% школярів.

Із дітьми, що відвідали захід та їх батьками, інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведені практичні заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини,  корекції постави та плоскостопості.

Дітям, що мають порушення постави та плоскостопість, рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою у групах, організованих в КНП «КДЦД  Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (із допомогою проби Руф’є) виявлені у 76,9% школярів.Всім їм рекомендована консультація кардіолога, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження дільничого лікаря за місцем проживання.

58,8% школярам проведено електрокардіографічне дослідження. 47,6% школярам рекомендовано дообстеження  в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва»,  де з метою ефективної діагностики  патології  серцево – судинної системи, управлінням охорони здоров’я району, організовані безкоштовні обстеження  (ЕХОКГ) спеціалістами із функціональної діагностики Національного інституту серцево – судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України, огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря із корекцією групи по фізкультурі.

Із допомогою анкетування з’ясовано: 100% батьків вважають, що проведення
«Днів профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я школярів із допомогою проби Руф’є» сприяє покращенню здоров’я їх дітей.

Завідувач Центру здоров’я
Дніпровського району м. Києва
 Т.І.Карпенко

<< Назад

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя