04 травня 2018 року

День донораШановні мешканці Дніпровського району міста Києва!

З метою організації надання медичної допомоги киянам у частині розвитку служби крові, відповідно до листа Департаменту охорони здоров’я міста Києва, в КНП «Консультативно – діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» (вул. Шептицького, 5), 20 липня та 25 жовтня 2018 року та в Київській міській клінічній лікарні № 11 Дніпровського району міста Києва (вул. Рогозівська, 6),  – 16 липня та 16 жовтня 2018 року буде проведено «День донора» із залученням виїзної бригади Київського міського центру крові.

Медична спільнота району закликає Вас взяти участь у заході пам’ятаючи про те, що донорська кров - це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної медичної допомоги. Завдяки їй пацієнти із небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя.

Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні допомоги новонародженим та породіллям.

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за тел. (044) 440 – 11 – 83

З повагою,
Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровського району міста Києва                                                                                               Д.Т. Карабаєв

 

<< Назад 

 

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя