10 травня 2018 року

10 травня 2018 рокуПрес реліз управління охорони здоров’я Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації щодо проведення 12.05.2018р. заходів, приурочених до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
Де́нь матері в Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи із 2000 року, у другу неділю травня.

Вперше ідея виділити окремий день для відзначення єдності матерів у боротьбі за мир з'явилася у пацифістів. У США ідея відзначати День матері вперше була оприлюднена відомою американською пацифісткою Джулією Ворд Гоув у 1872 році. «День матері», за версією Джулії Ворд Гоув, — день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі.

 За часів незалежної України свято встановлено «…на підтримку ініціативи Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, міжнародної організації „Жіноча громада“, Спілки жінок України, громадської організації „Союз українок“…» згідно із Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99.

В Україні жінка споконвіку асоціювалася із берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — мати. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. 

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї у суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Із сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Благополуччя родини - ось показник розвитку і прогресу країни!

У рамках акції, приуроченої до вищезазначених свят будуть проведені  діагностичні обстеження багатодітним матерям, матерям учасників АТО, матерям загиблих учасників АТО: УЗД молочної залози, маммографія, флюорографія органів грудної клітини, електрокардіографічне дослідження.

Учасниці заходу будуть оглянуті лікарями: акушером – гінекологом, невропатологом, урологом, хірургом, ендокринологом, офтальмологом та отоларингологом.

Пацієнтам та учасникам заходу, приуроченого до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, буде проведено вимірювання артеріального тиску.

Медичним персоналом району буде забезпечено лікарський супровід  проведення районних заходів із нагоди відзначення вищевказаних свят.

Діагностичні обстеження та консультації лікарів проводитимуться 12.05.2018р.
у приміщенні філії №1 КНП «КДЦ Дніпровського району міста Києва», вул. Петра Запорожця, 26
із 9.00 до 15.00 години.

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровського району м. Києва,
Заслужений лікар України
 Д. Карабаєв
Консультації:
Павлючик Світлана Василівна -
Завідувач філією №1 КНП «КДЦ Дніпровського району міста Києва»
тел. 512 – 55 - 67

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя