12 травня 2018 року

 

День Матері

 

 

 

Звіт про проведення
12.05.2018р.
заходів, приурочених
до
Дня матері та
Міжнародного дня сім’ї

У Дніпровському районі міста Києва, у відповідності до наказу управління охорони здоров’я Дніпровської районної у місті Києві Державної адміністрації № 60 від 08.05.2018,  проведено безкоштовну акцію приурочену до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Заходи відбулися в КНП «Консультативно – діагностичний центр», вул. Шептицького, 5 та у його філії № 1, вул. Запорожця, 26.

У заходах  прийняли участь 237 жінок - матерів.

Мамографічне обстеження проведено 34 пацієнткам, УЗД обстеження молочної залози 56 пацієнткам, УЗД обстеження органів черевної порожнини -23 пацієнткам, УЗД обстеження щитовидної залози 26 пацієнткам, 19 учасницям заходу проведено рентгенологічне дослідження органів грудної клітини.

Учасниці заходу були оглянуті лікарями:  акушером – гінекологом, невропатологом, урологом, хірургом, ендокринологом, офтальмологом та отоларингологом, сімейними лікарями.
Всім бажаючим було виміряно артеріальний тиск.

Захворювання виявлені у 13% жінок. Їм видані направлення для дообстеження та лікування у спеціалізовані заклади охорони здоров’я третинного рівня.

Розповсюджено санітарно – просвітницьку літературу та проведено роз’яснювальну роботу щодо урядової програми «Доступні ліки».

 

 

Начальник управління охорони здоров’я
Дніпровського району м. Києва,                                                                
Заслужений лікар України                                                                                                                Д. Карабаєв

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя