18 квітня 2018 року


                                                       

ЗАТВЕРДЖЕНО
 Начальник управління охорони здоров’я
                                                          Дніпровської районної у місті Києві
                                                          державної  адміністрації
                                                          ___________ Д.Т. Карабаєв
                                                         «____» ____________2018р.

                                                            

Звіт
про проведення
 «Дня профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я із допомогою проби Руф’є»  у школярів ЗНЗ № 201 Дніпровського району міста Києва
11.04.2018р.


На виконання районної профілактичної програми  «Ваше здоров’я - у Ваших руках», розробленої за ініціативи управління охорони здоров’я Дніпровської у місті Києві державної адміністрації та Українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя», затвердженої  Головою Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 25 квітня 2012 року та з метою раннього виявлення порушень постави у школярів і визначення рівня їх здоров’я із допомогою проби Руф’є, в ЗНЗ № 201 Дніпровського району міста Києва (бульвар Перова, 14 -а), 11.04.2018 року було проведено «День профілактики порушень постави та визначення рівня здоров’я школярів із допомогою проби Руф’є».

Захід організовано Центром здоров’я Дніпровського району міста Києва.

У проведенні його брали участь фахівці Центру здоров’я, КНП «ЦПМСД № 1», та КНП «КДЦД  Дніпровського району міста Києва».
                                      У заході взяли участь 53 школярі із батьками.
У присутності батьків, діти були оглянуті лікарями: педіатром, лікарем зі спортивної медицини із визначенням рівня їх здоров’я з допомогою проби Руф’є та проведенням електрокардіографічного дослідження; ортопедом – травматологом. 

У рамках державно – приватного партнерства школярі оглянуті лікарем Центру «Сімейна офтальмологія».
Лікарем ортопедом - травматологом захворювання з боку опорно – рухового апарату виявлені у 66,7% школярів. 

Із цими школярами, та їх батьками, інструктором ЛФК Центру здоров’я  проведені практичні заняття по вивченню вправ для зміцнення м’язів спини, корекції постави та плоскостопості.

Дітям, що мають порушення постави та плоскостопість, рекомендовані заняття лікувальною фізичною культурою у групах, організованих у КНП «КДЦД  Дніпровського району міста Києва», та динамічне спостереження ортопеда – травматолога за місцем проживання.

Рівні функціонального резерву серця середній та нижче середнього (із допомогою проби Руф’є) виявлені у 64%, низький – у 5% школярів. Всім їм рекомендована консультація кардіолога, корекція групи по фізкультурі та динамічне спостереження дільничого лікаря за місцем проживання.
 21,9% школярам рекомендовано дообстеження в КНП «КДЦД Дніпровського району міста Києва»,  огляд кардіолога після дообстеження та динамічне спостереження дільничого лікаря із корекцією групи по фізкультурі.
Порушення функцій зору виявлені у 30% школярів. Їм рекомендовано нагляд офтальмолога та вправи для покращення функції зору. Із школярами та їх батьками проведено бесіду про профілактику та лікування порушень функції зору у дітей.


Із допомогою анкетування з’ясовано: 96% батьків вважають, що проведення подібних заходів сприяє покращенню здоров’я їх дітей

 

       Завідувач Центром здоров’я
           Дніпровського району міста Києва                                                               Т.І.Карпенко

                              

День профілактики порушень постави День профілактики порушень постави День профілактики порушень постави

 

                        День профілактики порушень постави         День профілактики порушень постави

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя