Спеціалісти і режим роботи

Завідувач Клінікою Дружня до молоді:
Мельник Наталія Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог

режим роботи: Пн-Пт 9.00-16.00


Гінеколог

Шановні дівчатка!
Мені хотілося б звернути Вашу увагу, як лікаря гінеколога, на деякі речі!

Кожна жінка, дівчинка повинна 1раз на рік проходити консультацію гінеколога. Особливо, коли з’являється новий статевий партнер, що збільшує ризик зараження захворюваннями, які передаються статевим шляхом (гонорея, хламідіоз, трихомоніаз, вірус папіломи людини). Всі ці інфекції передаються при незахищеному статевому контакті і небезпечні своїми наслідками: злоякісними новоутвореннями та непліддям.

Ерозія шийки матки -- одне із самих розповсюджених захворювань в гінекології. Особливо потрібно звернути увагу, що у жінок до 21 року визріває епітелій шийки матки. Тому дівчина, під час попадання інфекції на таку шийку матки, має високий ризик виникнення  такого захворювання, як дисплазія шийки матки, яка без лікування може привести до виникнення злоякісних утворень. 

Головне місце також займають запальні захворювання додатків матки. Найбільш частим наслідком перенесеного запального процесу є порушення менструального циклу, позаматкова вагітність, злукова хвороба, а в подальшому -- непрохідність маткових труб та непліддя.

Також частою причиною звернення до гінеколога дівчинки є різні порушення менструального циклу. Це можуть бути, як нерегулярні менструації, мізерні, рясні чи взагалі їх відсутність. Раніше вважалося, що порушення менструального циклу – це не привид йти до лікаря, треба почекати до 20років чи до пологів – а потім щось вирішувати. Проте це не так – якщо менструації не встановилися через 2роки після їх початку-потрібно звернутися до лікаря для того, щоб попередити гінекологічні захворювання в майбутньому. Однією з найбільш частих форм порушення менструального циклу у підлітків є підліткові маткові кровотечі. Їх причина-ускладнення після грипу, хронічні тонзиліти, менінгіти, черепно-мозкові травми .У50% дівчинок з порушеннями менструального циклу визначаються кісти в яєчниках. Також часто зараз зустрічається у дівчинок таке захворювання як полікістоз яєчників. Всі ці захворювання потребують обов’язкового огляду лікаря.. 

Дуже часто також зустрічається у підлітків вегето-судинна дистонія, надлишкове схуднення. Дівчинка хоче мати модну статуру-вона виснажує себе дієтами не думаючи про те, що наносить шкоду своєму здоров ю. Коли маса тіла зменшується на 15%- зупиняються менструації, зменшуються розміри матки і яєчників. В цій ситуації потрібна додатково консультація психолога.

Стан здоров’я дівчини в більшому залежить від неї самої і від ступеню інформованості її батьків. Потрібні бесіди з мамою на предмет контрацепції (попередження небажаної вагітності), профілактики запальних захворювань та здорового образу життя (правильне харчування, помірні фізичні навантаження згідно віку дівчини, режиму).

Знання особистої гігієни та своєчасне звернення до лікаря гінеколога являються основою профілактики гінекологічних захворювань.


Дерматолог

Шановні хлопці та дівчата!

Дерматологія – це розділ медицини, що вивчає шкіру і всі процеси, які в ній протікають, а саме: захворювання шкіри, родимки, невуси, ураження нігтів, проблеми шкіри голови і проблеми росту волосся, зовнішні дефекти шкіри та старіння.

Шкіра це самостійний орган, який виконує свої функції: захисну, імунну, секреторну, теплообмінну, рецепторну, обмінну.

Люди, які звертаються до дерматолога, зазвичай скаржаться на:

 • Відчуття сверблячки
 • Біль
 • Печіння
 • Поколювання, оніміння
 • Висипання на шкірі

Причин, що викликають захворювання шкіри безліч. Розібратися в них самостійно важко. Консультація фахівця вам в цьому допоможе.

Що таке прищі? Дуже багато молодих людей і не молоді стикаються з цією проблемою і її рішенням. Рішення всі шукають різні, від дорогої косметики до народних методів лікування, але, на жаль, не всі досягають успіху на цьому нелегкому поприщі. І відображення нашого обличчя в дзеркалі, стає цьому підтвердженням.

Прищі, як їх називають у народі а в медичній літературі - вугрі, вугрова хвороба або акне - це закупорювання (порушення виходу шкірного сала із залози на поверхню шкіри), запалення сальних залоз з утворенням гнійного вмісту у вигляді білих верхівок над запаленням. Від того, на скільки глибоко пошкодиться шкіра, залежить, заживе цей прищик без змін поверхні та рельєфу шкіри або утвориться рубець.

Розташування прищів може бути різне, але «найулюбленіші» місця – це шкіра обличчя, спини, грудей, де знаходяться великі сальні залози і їх багато. Різні причини або їх сукупність призводять до появи прищів на шкірі: це і часті доторкання брудними руками, погрішності в харчуванні (чіпси, сухарики, газовані води, солодке, смажене, гостре...) і в режимі харчування (один раз на день і велика кількість їжі), а також постійні стреси, гормональні сплески. Самостійні видавлювання одиничних прищиків призводить до рознесенню інфекції по шкірі. Довге перебування на сонці, тертя шкіри мочалками, скрабами, вимивання миючими засобами на основі антибактеріальних засобів, які пересушують шкіру і тим самим викликають ще більше запалення.

Запорука красивої шкіри – це правильне харчування (що посієш, те й пожнеш), хороший сон і правильний догляд за типом шкіри. У цьому можуть допомогти спеціалісти: направити, порекомендувати косметику, або засіб для догляду за шкірою, розповісти що робити, якщо на шкірі з'явилися прищі, підібрати лікування з урахуванням особливостей організму.

Правильне рішення – запорука успіху!


Психолог

Добридень, шановні Відвідувачі нашого сайту!

Як Ви думаєте, хто і в яких ситуаціях звертається за допомогою психолога?

Відповідей може бути багато. Як правило, звертаються тоді, коли вже самі не можуть впоратися з ситуацією.

Що заважає звернутися до психолога раніше? Страх здатися слабким і прагнення в усьому бути ідеальним. Найчастіше ми йдемо до своїх друзів, подруг, рідних і починаємо у них запитувати : "Що мені робити? Як жити далі"? Це наша помилка, тому що наші близькі до нас не об'єктивні, вони нас ЛЮБЛЯТЬ, а значить намагаються нас захистити. І що потім? Ви отримали підтримку, а ситуація знову повторилася. Схоже на сюжет з фільму "День бабака", коли усе повторюється знову і знову. Тому тільки Вам вирішувати - допомогти собі або залишити усе як є.

Наявність психологічної проблеми віднімає життєві сили. Залишити усе як є це просто - знущання з себе. Що ми маємо на увазі, кажучи про психологічні проблеми?

Кожна людина має свій унікальний набір знань, умінь і навичок якими він користується, вирішуючи ті або інші життєві завдання. Коли їх вистачає - все гаразд. Коли ж їх недостатньо, завдання не вирішуються і людина зазнає непереборні труднощі. Наприклад, ми раз у раз не знаємо, як поступити і це нас мучить. Ми плутаємося у взаєминах з людьми і це не дає нам спокою. Нас раз у раз перевантажують потоки інформації, вчинки людей, події нашого життя і життя країни і це викликає у нас нескінченну втому. Нас кривдять, обманюють, зраджують або засмучують як-небудь ще і ми не знаємо, як це пережити. Нас підводить запальність, образливість або пригнічений, тривожний стан, що невідомо звідки взявся, і ми нічого не можемо з цим поробити. Ми не знаємо як жити чи ще гірше - не знаємо навіщо. Ось це і є психологічні проблеми.

І коли так відбувається, допомоги чекати немає звідки. Близькі або не відчувають гостроти і серйозності того, що відбувається (сьогодні ми погано відчуваємо один одного), або не мають достатньої кваліфікації щоб дійсно допомогти. Своїх же сил вистачає, поки не вичерпається нервово-фізіологічний ресурс. А потім відбуваються зриви. Проявляються вони по-різному, але суть їх завжди руйнівна. Втеча з дому, покинуте навчання, рішення порвати стосунки, алкоголь або наркотики, застосування насильства, злочини в стані афекту, виникнення хронічних захворювань, думки про самогубство - усе це зриви і усе це - проігнорована колись психологічна допомога.

Я стверджую, що доводити  себе до зривів абсолютно необов'язково. Психологічні проблеми треба вирішувати вчасно. Не можемо самі - за допомогою психолога.

Успіх роботи з психологом головним чином залежить від Вашого бажання позбавитися від проблеми, а так само від віри, що людина, до якої Ви звернулися, дійсно може допомогти Вам.

До зустрічі, Алла Олексіївна.


УРОЛОГ

Доброго дня!

Хлопці, якщо у вас є питання, які ви соромитесь задати дорослим – я завжди радий вам допомогти!

В професійні обов'язки уролога входить проведення діагностики та комплексного лікування різноманітних інфекцій і проблеми з сечостатевої системою. У спектрі хвороб, лікуванням яких займаються урологи, слід зазначити проблеми з потенцією, циститу, простатит, безпліддя, пієлонефрити.

Досить часто хворі звертаються до урологів занадто пізно, коли хвороба перебуває в розвиненій стадії. Саме тому, моя головна мета – переконувати своїх клієнтів, що не слід дозволяти хворобі розвиватися, регулярно проходити огляд у лікаря.

У нашій клініці надається кваліфікована допомога у профілактиці, діагностиці та лікуванні основних урологічних захворювань, включаючи статеві розлади та захворювання, що передаються статевим шляхом.


ЛІКАР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Мої вітання усім!

Звертаюсь до тебе, тому що ти молодий і активний. Відкинь зайвий сором, адже ти сучасна цивілізована людина, і переконай себе, що купувати презервативи та користуватися ними для тебе так само природно, як жувати гумку, пити каву чи слухати музику.

Чому презерватив найкращий метод захисту для молоді?

 • Запобігає незапланованій вагітності.
 • Лише презерватив захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом, у тому числі від ВІЛ.
 • Його можна використовувати без призначення лікаря і навіть без попереднього медичного огляду.
 • Простий у використанні.
 • Не створює ризик для здоров’я, його застосування – не впливає на твій організм.
 • Продається без рецепта, його легко можна придбати в аптеці або взяти у нашій клініці безкоштовно!
 • Його ефективність абсолютна на відміну від гормональних таблеток, які треба вживати тривалий час, щоб запобігти вагітності.
 • Зручний при нерегулярних статевих відносинах.
 • Незамінний, коли вона (або він) має більше одного статевого партнера.
 • Можливо, ти вже живеш статевим життям чи хочеш його розпочати, і, без сумніву, маєш визнавати лише безпечний секс.

Якщо ти хочеш знати як залишатись здоровою людиною – приходь, я дам пораду!

«Театр начинается с вешалки», а Клініка, дружня до молоді – з реєстратора. Ти можеш отримати консультацію від кожного співробітника Клініки.

 
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Профспілкове життя